Центр надає безкоштовну громадську послугу «Супроводження проєктів ОСББ»

Центр енергоефективності м. Миколаєва – це неприбуткове підприємство, створене та профінансоване Миколаївською міською радою за ініціативою заступника міського голови Омельчука Олександра Андрійовича. Центр підпорядкований Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міької ради.

Наше стратегічне завдання – енергомодернізація житлового фонду міста Миколаєва та усебічний розвиток бюджетного та житлового фонду за рахунок залучення інвестиційного капіталу.

Вирішення стратегічних завдань, які стоять перед комунальною установою, відбувається за рахунок проведення прямої консультативної роботи та інформаційних компаній, організації освітніх семінарів.

Для фізичних осіб Центр енергоефективності надає персональні консультації. Для ОСББ, окрім аналогічних консультацій, також проводяться спеціальні семінари, форуми та інші заходи.

Ми надаємо інформацію про те,

  • де взяти гроші та як отримати компенсації на придбання енергоефективного обладнання.
  • які заходи необхідно реалізувати в будинку першочергово.
  • до якого відсотку економії та до якого саме покращення комфорту проживання призводить запровадження тих чи інших заходів з енергозбреження.

Муніципальна послуга «Супроводження проекту ОСББ»

Окремо для ОСББ передбачено надання  муніципальної послуги «Супроводження проєкту ОСББ», результатом  якої є досягнення економії та підвищення комфорту проживання мешканців ОСББ. Послуга є повністю безкоштовною.

Сутність послуги полягає в тому, що співробітники Центру консультують ОСББ на кожному етапі реалізації запровадження енергозберігаючого заходу та контролюють виконання робіт. У тому числі надається допомога в оформленні документів або перевірка переліку матеріалів на відповідність вимогам державної програми компенсацій. Також здійснюється розрахунок доцільності встановлення індивідуального теплового пункту з точки зору отримання економії та балансування внутрішньоквартирної температури в будинку.

Є ПИТАННЯ?

НАПИШІТЬ НАМ У МЕСЕНДЖЕРІ!

НАПИШІТЬ НАМ

Маєте питання, пропозиції, ідеї – заповніть форму нижче й надішліть нам листа. Ми радо дамо відповідь на всі ваші запитання та завжди готові до плідної співпраці!

    Інформація не передається третім особам