Центр надає безкоштовну громадську послугу «Супроводження проектів ОСББ»

Центр енергоефективності м. Миколаєва це неприбуткове підприємство створене та профінансоване Миколаївською міською радою за ініціативою заступника міського голови Омельчука Олександра Андрійовича. Центр підпорядкований Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міької ради.

Наше стратегічне завдання – енергомодернізація житлового фонду міста Миколаєва та усебічний розвиток бюджетного та житлового фонду за рахунок залучення інвестиційного капіталу.

Для досягнення стратегічних завдань які стоять перед підприємством ми вирішуємо за рахунок проведення прямої консультативної роботи, інформаційних компаній та організації освітніх семінарів.

Для фізичних осіб Центр енергоефективності надає телефонні та персональні консультації. Для ОСББ також надаються аналогічні консультації та проводяться спеціальні семінари, форуми та інші заходи.

Ми надаємо інформацію про:

  1. Де взяти гроші та отримати компенсації на придбання енергоефективного обладнання – наприклад на сьогодні є два джерела отримання фінансування та у 2018 році планується запустити ще два у якості пілотного проекту.
  2. Які заходи необхідно виконувати у будинку в першу чергу;
  3. До якого відсотку економії та до якого саме покращення комфорту проживання призводить запровадження тих чи інших заходів енергозбреження.

Муніципальна послуга «Супроводження проекту ОСББ»

Окремо для ОСББ передбачено надання  муніципальної послуги «Супроводження проекту ОСББ» результатом  якої є досягнення економії та підвищення комфорту проживання мешканців ОСББ. Послуга є повністю безкоштовною.

Як це виглядає?

Сутність послуги полягає у тому що співробітники Центру моніторять та консультують кожний етап реалізації запровадження енергозберігаючого заходу  від виникнення потреби в ОСББ та виконання робіт. У тому числі наприклад – допомога у оформленні документів, або перевірка переліку матеріалів на відповідність до вимог державної програми компенсацій для відкидання ризиків. Також наприклад розрахунок доцільності встановлення індивідуального теплового пункту з точки зору отримання економії та отримання балансування внутрішньоквартирної температури у будинку.

НАША КОМАНДА

Є ПИТАННЯ?

НАПИШІТЬ НАМ В МЕССЕНДЖЕР!

НАПИШІТЬ НАМ

Маєте питання, пропозиції, ідеї – заповніть форму нижче й надішліть нам листа. Ми радо дамо відповідь на всі ваші запитання та завжди готові до плідної співпраці!

Інформація не передається третім особам